آیپولز
ورود / عضویت
 استخر دانشگاه آزاد نیشابور
 استخر دانشگاه آزاد نیشابور
 استخر دانشگاه آزاد نیشابور
 استخر دانشگاه آزاد نیشابور
 استخر دانشگاه آزاد نیشابور
 استخر دانشگاه آزاد نیشابور
 استخر دانشگاه آزاد نیشابور
 استخر دانشگاه آزاد نیشابور

استخر دانشگاه آزاد نیشابور

تخفیف:

۱۰ درصد

نوع بلیط:

استخر

ارزش واقعی:

۵۰۰۰۰ تومان

پرداختی شما:

۴۵۰۰۰ تومان

برای خرید بلیط کلیک کنید

نکاتی را که بهتر است در مورد استخر دانشگاه آزاد نیشابور بدانیم:

قیمت بلیط دانشگاه آزاد نیشابور چند است؟

قیمت بلیط در حال حاضر 50هزارتومان می باشد برای یک ساعت و نیم که پیشنهاد ما به شما خرید بلیط تخفیف دار استخر داشگاه آزاد نیشابور از سایت آیپولز می باشدکه هم می توانبد تخفیف مناسبی دریافت کنید و هم تا زمان استفاده در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

 

قبل از رفتن به استخر دانشگاه آزاد نیشابور چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

قبل از خرید و استفاده حتما اطلاعات موجود در رابطه با ساعت سانس ها،روزهای قابل استفاده،شیفت آقایان و بانوان و قوانین و مقررات استفاده از استخر را مطالعه کنید.

شیفت بانوان روزهای زوج :شنبه ۱۴:۳۰ الی ۱۶

دوشنبه ساعت ۱۴ الی ۱۸ .چهارشنبه ۱۴ الی ۱۸:۳۰

شیفت آقایان روزهای فرد و جمعه :یکشنبه،سه شنبه ،پنجشنبه ۱۶:۳۰ الی ۲۰ جمعه ها ۱۵ الی ۲۲

آیا نیاز به چاپ بلیط خریداری شده است؟

خیر نیازی به چاپ بلیط نیست و فقط کد ارسالی به شماره همراه شما برای پذیرش کافی است.

 

آیا کودکان زیر پنج سال هم می توانند از مجموعه استفاده کنند؟

خیر

آیا می توانیم تاریخ انتخاب شده را در روز دیگری استفاده کنیم؟

بله می توانید حداکثر تا یک هفته بعد از تاریخ خرید در صورت باز بودن مجموعه در ساعت های مشخص شده از مجموعه استفاده کنید.

زمان استفاده از مجموعه با این بلیط یک ساعت می باشد به محض ورود به استخر مبلغ 21 هزار تومان از شما اخذ می گردد که این مبلغ بابت بیعانه زمان استفاده بیشتر از یک ساعت است چنانچه بیشتر از یک ساعت از مجموعه استفاده نکنید مبلغ زمان خروج عودت داده می شود 

سانس آقایان

سانس بانوان

آقایان - آقایان روزهای فرد و جمعه انتخاب سانس
بانوان - شیفت بانوان روزهای زوج انتخاب سانس
استخر های نزدیک
به این مجموعه

نزدیک ترین استخر ها و پارک های آبی اطراف این مجموعه

درباره استخر دانشگاه آزاد نیشابور

استخر دانشگاه آزاد نیشابور واقع در بلوار پژوهش قبل از ساختمان اداری دانشگاه آزاد واقع شده است.استخر داشگاه آزاد نیشابور بهترین مجموعه آبی این شهر می باشد که علاقمندان زیادی از این استخر به صورت روزانه استفاده می کنند.مجموعه آبی دانشگاه آزاد نیشابور با پارکینگی بزرگ و وسیع می تواند تعدادزیادی خودرو را در خود جای دهد و یکی از مزیت های این پارکینگ رایگان بودن و بزرگ بودن آن می باشد.

به محض ورود به پارکینگ و تماشای نمای بیرونی آن احساس یک مجموعه بزرگ و تمیز را به شما القاء می کند.ورودی مجموعه و لابی آن می تواند رضایت مشتریان را جلب نماید. مدیریت خوب مجموعه یکی دیگر از نکات مثبت این استخر می باشد که تمام توان و تخصص خود را در بهبود کیفیت خدمات به شهروندان و مشتاقان فعالیت های آبی را به کار بسته است.

بعد از تهیه بلیط و دریافت کلید کمد وارد رختکن مجموعه می شوید این رختکن با دارا بودن 180 کمد شیک و بزرگ و همچنین امنیت بالا کمدها به جهت رمزدار بودن قفل ها می تواند تعداد بیشتری از عاشقان به این رشته ورزشی مفرح را در خود جای دهد.تعداد کابین های تعویض مایو،دوش ها و همچنین تونل مه پاش یکی دیگر از ویژگی های خوب استخر دانشگاه آزاد نیشابور می باشد.بعد از گرفتن دوش وارد مجموعه آبی می شوید که استخری بزرگ و تقریبا مربع چشم های شما را خیره خواهد کرد.ابعاد استخر بزرگسال این مجموعه 25 متر طول و 17 متر عرض دارد که به جهت دارا بودن عرض زیاد افرادی که برای ورزش در آب و راه رفتن،قسمت کم عمق استخر را انتخاب می کنند می تواند بسیار مناسب باشد.برگزاری کلاس های مختلف آموزش شنا،ورزش در آب ، آب درمانی، و همچنین تمرینات تیم شنا شهرستان نیشابور و برگزاری مسابقات شنا یکی دیگر از مزیت های مجموعه آبی دانشگاه آزاد نیشابور می باشد.

سقف بلند،سیستم گرمایشی هواساز،سرسره کودکان،فضای بسیار زیبا محیط استخر، از دیگر نکات مثبت مجموعه می باشد.

در محیط سونا امکانات کاملی وجود دارد از جمله سونا خشک و بخار بیست نفره،جکوزی بزرگ ده نفره،حوضچه آب سرد که می تواند نیازهای شما را در این قسمت برطرف نماید.در قسمت دیگر این مجموعه اتاق ماساژ و حمام سنتی (ترکی) می تواند خستگی روزانه شما را از تن بیرون کند.بعد از استفاده از مجموعه می توانید از پله های کنار استخر بالا بروید و از بوفه و کافی شاپ استخر دانشگاه آزاد نیشابور استفاده نمایید.

به طور کلی استخر دانشگاه آزاد نیشابور بهترین و کامل ترین استخر در شهرنیشابور می باشد که به شما پیشنهاد می کنیم حتما از این مجموعه استفاده کنید.

شما می توانید برای خرید بلیط تخفیف دار دانشگاه آزاد از طریق همین سایت اقدام نمایید و لذت یک روز شاد و مفرح را تجربه

نمایید.

 

شما می توانید با رفتن به مجموعه های آبی نیشابور لحظات شادی را در کنار دوستانتون سپری کنید و از ورزش مفرح شنا لذت ببرید.برای اطلاع از سانس استخر و نحوه تهیه بلیت به سایت آی پولز مراجعه نمایید و نکته جالب توجه این است که بلیط خریداری شده از آی پولز نیاز به چاپ شدن ندارد و چنانچه به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید نیز می توانید با کنسل کردن بلیط خریداری شده وجه پرداختی خود را دریافت نموده و برای هر تاریخ دیگری که می خواهید مجدد اقدام به خرید بلیط نمایید.

                                                         

                                         آی پولز رویای شیرین یک شناگرامکانات استخر

دیدگاهتان را ثبت کنید


لطفا جهت ثبت نظر اگر عضو سایت نیستید عضو شوید و یا وارد سایت شوید :

ورود / عضویت