آیپولز
ورود / عضویت

7 ماه پیش

401 بازدید

زمان مطالعه :5 دقیقه


آیا استخر روباز ارمغان امکاناتی مانند سونا خشک، سونا بخار و جکوزی را دارا می باشد؟

 

استخر روباز ارمغان مشهد

 

بله مجموعه آبی روباز چهار فصل ارمغان اولین مجموعه آبی چهار فصل در شرق کشور می باشد. این مجموعه به صورت چهار فصل در سال 1395 افتتاح شد .البته این مجموعه به صورت موقت فقط در فصل تابستان قابل استفاده بود اما از این سال با اضافه کردن امکاناتی نظیر استخرشنا، جکوزی، سونا خشک ،سونا بخار ،ماساژ ،حمام ترکی ،فست فود، با تخت های استراحت عالی برای شما عزیزان قابل استفاده می باشد. حمام ترکی این مجموعه ترکیبی از هیدروتراپی گرم بخار است که تاثیر معجزه آسایی در هر دو وضعیت ذهنی و فیزیکی افراد دارد که می تواند از مزایای آن به طور کامل لذت ببرند .حمام ترکی ترکیب کامل برای رفع استرس است و واکنش های فیزیولوژیکی ناخوشایند را به لطف تاثیر آرامش بخش و تسکین دهنده ای که بخار گرم در هر دو بدن و ذهن دارد را از بین می برد. حمام ترکی پاد زهر ایده آل برای تمام تنش هایی است که در طول روز کاری ایجاد می شود و هر نوع استرس را از بین می برد. این مجموعه قابل استفاده هم برای آقایان هم بانوان محترم می باشد.

یکی از زیبایی های این مجموعه استفاده در تمام فصول چه دمای بالای 40 درجه سانتی گراد باشد چه دمای زیر 0 درجه زمستان می توانید در زیر بارش برف و باران و زیر نور خورشید آفتاب از این مجموعه زیبا استفاده کنید .محیط این مجموعه 1400 متر مربع می باشد که با طراحی بی نظیر آن به محظ ورود شیفته آن خواهید شد  این مجموعه در طبقه چهارم مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان واقع شده است. مجموعه های رو باز به دلیل وجود اکسیژن فراوان و نبود گازهای مختلف در مجموعه حس بسیار خوبی را نسبت به مجموعه های سرپوشیده ارائه می دهد به دلیل باز بودن فضای مجموعه استفاده از حمام افتاب مشتاقان زیادی را به این مجموعه می کشاند.

ورزش در آب و والیبال داخل آب از تفریحات مورد علاقه مراجعه کنندگان می باشد. استخر رو باز چهار فصل ارمغان این امکان را برای شما فراهم کرده که بعد از فعالیت های آبی و همچنین استفاده از امکانات سونا و جکوزی برای استراحت و میل کردن انواع نوشیدنی های گرم و سرد و انواع فست فود و آبمیوه با بهتربن کیفیت در کنار استخر لذت خود را دوچندان کنید. وجود ویدیو پرژکتور بزرگ در مجموعه این امکان را به شما می دهد تا از بخش مستقیم مسابقات ورزشی و شبکه های تلویزیونی لذت ببرید.

به دلیل وجود سیستم صوتی بسیار عالی شما در کنار استخر و استفاده از مجموعه آبی روباز ارمغان شما می توانید لذت آهنگ ها و موسیقی های دلخواه خود لذت کافی رو ببرید. تمام تلاش مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان برای فراهم کردن ساعات خوش و لحظات به یاد ماندنی برای شما عزیزان می باشد .

 

برای مشاده اطلاعات بیشتر از این مجموعه ورزشی و خرید بلیط تخفیف دار استخر ارمغان مشهد لطفا کلیک نمایید.

تیم آیپولز لحظات خوب و خوشی را برای شما آرزومند است .

دیدگاهتان را ثبت کنید

دیدگاه

دیدگاه